Menu

24porady.blox.pl

Opinie na temat socialmedia, kryptowalut, poradniki, nowości ze świata IT. Zapraszam.

Microsoft dodaje funkcję rozmycia tła do Skype

alqopolska

W zależności od platformy lub urządzenia Skype oferuje różne opcje i funkcje dla użytkowników. Najnowsza wersja oferuje jeszcze więcej! Dodaje rozmycie tła podczas rozmów wideo Skype. Dzięki nowej funkcji użytkownicy Skype mogą zredukować rozproszenie ruchliwego lub niechlujnego tła i uzyskać czystszy, bardziej efektowny obraz.

gSU2Ine

Funkcja Rozmycie tła w Skype

Ta funkcja usuwa stres ze swojego filmu i skupia się na tobie! Wystarczy, że klikniesz ikonę "Wideo" obok ikony "Głośnik" (po lewej) i "Zadzwoń" (w prawo) i przełącz przełącznik "Rozmycie w tle".

Możesz uzyskać takie same wyniki za pomocą "Ustawień Skype". Po zakończeniu, twoje tło będzie natychmiastowo i subtelnie rozmyte, pozostawiając tylko ciebie jako jedyny punkt centralny.

Funkcja rozmycia tła w Skype jest wyposażona w sztuczną inteligencję (AI). W ten sposób może wykryć twoje włosy, dłonie i ramiona, sprawiając, że rozmowa jest tak samo zrelaksowana i prosta jak zwykła rozmowa wideo.

Sądzę, że funkcja ta przydałaby się na ratunek osobom, które mają nieporządek w pokoju, lub komuś, kto nie lubi prezentować swojego miejsca zamieszkania podczas wideoczatu.

Rozmycie w tle Skype jest dostępne zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i telefonów komórkowych.

© 24porady.blox.pl
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci