Menu

24porady.blox.pl

Opinie na temat socialmedia, kryptowalut, poradniki, nowości ze świata IT. Zapraszam.

5 najlepszych kanałów muzycznych z muzyką do gier wideo

alqopolska

Być może znasz wszystkie rodzaje gatunków muzycznych, ale czy kiedykolwiek odkryłeś muzykę z gier wideo? Muzyka z gier wideo to gatunek sam w sobie, i nie trzeba nawet grać w gry wideo, aby się z tego cieszyć.

Niezależnie od tego, czy chcesz zanurzyć swój palec w ścieżkach dźwiękowych do gier po raz pierwszy, czy jesteś zagorzałym graczem, oto kilka niesamowitych kanałów YouTube, z których można słuchać muzyki z gier wideo.

1. GilvaSunner
Znalezienie wysokiej jakości muzyki z gier na YouTube może być trudne, szczególnie w przypadku starszych gier. Nie chcesz tracić czasu na słuchanie utworów, które brzmią, jakby pochodziły od odtwarzacza taśm. Tam wkracza GilvaSunner; to kanał pełen wysokiej jakości ripów z gry, głównie z Nintendo.

Poniżej znajduje się główny motyw sportowy z ukochanej platformy SNES Super Mario World. To tylko jeden z tysięcy filmów na kanale z ulubionych dziecięcych gier Nintendo. Pamiętaj, że możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Pętla, jeśli chcesz odsłuchać utwór podczas powtarzania.

 

Ostrzegamy jednak, że istnieje długi parodystyczny kanał GilvaSunnera pod tytułem SilvaGunner. Ten kanał przesyła filmy z przynętą i przełączaniem, które zamieniają ścieżki gry w żarty, memy i podobne. Uważnie obserwuj nazwę kanału.

 

2. SupraDarky
SupraDarky jest w trakcie zbierania najlepszej na świecie muzyki z gier wideo w jednym miejscu. Kanał rozpoczął się w 2007 r., Ponieważ jego właściciel "był sfrustrowany brakiem muzyki z gier wideo na YouTube". Obecnie oferuje gigantyczną kolekcję doskonałych utworów muzycznych z gier wideo.

Podczas gdy czasami ładuje inne filmy, takie jak niska muzyka z gier, mięso z tego kanału to najlepsza seria VGM. W chwili pisania tego tekstu SupraDarky ma 2259 "najlepszych" filmów.

Poniższy utwór pochodzi z indiego tytułu The Messenger. Sztuczka tej gry polega na tym, że zaczyna się jako 8-bitowa platformówka akcji Ninja Gaiden, ale przechodzi na 16-bitową wersję Metroidvania. Tak więc każdy utwór w ścieżce dźwiękowej gry ma wersję 8-bitową i 16-bitową.

 

Kolejny tytuł indie z 2018 roku, arcydzieło Celeste ma inspirowaną stylem retro ścieżkę dźwiękową, która pasuje do jej wyglądu. Różni artyści zremiksowali każdy z głównych wątków gry na trudniejsze poziomy B-side, więc posłuchaj ich również, jeśli podoba ci się to, co słyszysz.

 

3. Luigi
Ten kanał, nazwany tak od człowieka na zielono, jest świetny do sprawdzenia, czy nie chcesz wybierać własnej muzyki do słuchania, ponieważ zawiera ona wiele kompilacji. Kanał Luigi zyskał popularność po tym, jak przesłał mieszankę relaksującej i uspokajającej muzyki Nintendo. Od tego czasu wydano o wiele więcej miksów.

20190222_2

Niektóre z nich pochodzą z niektórych gier, takich jak mieszanka muzyki trasowej z Pokémon. Inne są zbudowane wokół tematu, na przykład muzyki tropikalnej / plażowej z różnych gier. Wszystkie te miksy są doskonałe i oferują świetny sposób, aby wysłuchać najciekawszych momentów z bardzo długiej ścieżki dźwiękowej lub ustawić nastrój.

Oryginalny mix Luigi, poniżej, zbiera utwory do nauki lub po prostu uspokaja się pod koniec dnia. Zakręć, załóż słuchawki i zapomnij o otaczającym Cię świecie.

 

Jeśli masz ochotę na coś bardziej skupionego, musisz doświadczyć tego najlepszego miksu z trylogii Donkey Kong Country. To niesamowite, co kompozytorzy David Wise i Eveline Fischer wcisnęli na naboje SNES.

 

4. F4m1LyGuy10
Pomimo nieco dziwnej nazwy, kanał YouTube F4m1LyGuy10 to kolejne świetne miejsce, w którym można znaleźć mnóstwo muzyki z gier. Ostatnio zaczęto wgrywać kompilacje, takie jak wszystkie motywy szefa z Super Meat Boy. Ale chlebem i masłem tego kanału są pojedyncze utwory i pełne OST dla wszystkich rodzajów gier.

Nie ogranicza się tylko do Nintendo, więc spójrz, jeśli podoba Ci się pomysł GilvaSunner, ale chcesz więcej różnorodności. Przyjrzeliśmy się najlepszym soundtrackom do nauki gry, jeśli chcesz gdzieś zacząć.

20 ścieżek dźwiękowych do najlepszych gier wideo do nauki lub relaksu
20 ścieżek dźwiękowych do najlepszych gier wideo do nauki lub relaksu
Muzyka z gier wideo została zaprojektowana w celu promowania ostrości za pomocą przyjemnych ścieżek w tle. Jeśli potrzebujesz muzyki do nauki lub relaksu, nie szukaj dalej.

Castlevania: Symphony of the Night to jedna z najbardziej uwielbianych gier na oryginalnym PlayStation. Zmienił serię Castlevania i pomógł popularyzować gatunek Metroidvania, i miał kołyszący soundtrack do startu. Pasuje idealnie do tej przerażającej atmosfery gry.

 

Kapelusz w Czasie to list miłosny do kolekcjonerskich platformówek, które są w komplecie z uroczym OST. Ta kompilacja motywów z gry w szczeliny (specjalne obszary wyzwań platformowych) to mieszanka chłodna.

 

5. Overlocked ReMix
Jeśli znudzi Cię cała oficjalna muzyka z gier wideo na YouTube, nie martw się. Możesz także znaleźć wiele remiksów. Najbardziej znanym źródłem remiksów do gier wideo jest OverClocked ReMix (OCR), samoporządkowana "organizacja zajmująca się uznaniem i promocją muzyki z gier wideo jako formy sztuki".

Ma tysiące oryginalnych miksów, więc z pewnością znajdziesz ulubiony utwór zinterpretowany w zupełnie nowy sposób.

© 24porady.blox.pl
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci