Menu

24porady.blox.pl

Opinie na temat socialmedia, kryptowalut, poradniki, nowości ze świata IT. Zapraszam.

Poradnik: Jak używać BTC paper wallet? Jak mogę je wypłacić?

alqopolska

Traktuj papierowy portfel jak skarbonke: Dodawaj fundusze tak często, jak tylko chcesz, ale jeśli wybierasz z paper wallet-a to wszystko za jednym razem :)

To jedyna bezpieczna strona na której wygenerujesz paper wallet do Bitcoina - Kliknij aby wygenerować portfel

Jak przenieść bitcoiny do papierowego portfela

20190130
Otwórz oprogramowanie portfela (np. Mycelium, Trezor) lub portfel internetowy (np. Blockchain.info, coinbase.com) i wyślij fundusze z portfela na adres publiczny widoczny na portfelu papierowym. Po przeniesieniu funduszy wyszukaj swój klucz publiczny na blockchain.info, aby zobaczyć postęp transakcji.

Przykład wydatków BTC z papierowego portfela
Załóżmy, że masz trochę Bitcoina na papierowym portfelu i chcesz go sprzedać na Coinbase. Oto, jak możesz to zrobić:

Zainstaluj i skonfiguruj zaufany portfel Bitcoin na telefonie, na przykład za pomocą "Mycelium" (dla Androida) lub "Bread portfel" (dla iOs)
Teraz, korzystając z innego urządzenia (np. Laptopa), znajdź swój adres odbioru Coinbase. Zaloguj się do Coinbase, przejdź do "Konta", a następnie kliknij przycisk "Odbierz" dla swojego konta Bitcoin. Spowoduje to wyświetlenie kodu QR na ekranie.
Teraz znajdź lub wygeneruj swój papierowy portfel Bitcoin (na tej stronie go możesz wygenerować), aby odsłonić klucz prywatny i kod QR. Teraz zeskanuj swój prywatny kod QR za pomocą oprogramowania portfela telefonu. (W "Mycelium" wybierz opcję menu "Cold Storage" ,w "Bread" przejdź do Menu: Ustawienia: Importuj portfel)
W przypadku "Mycelium" będziesz mógł wysyłać fundusze bezpośrednio na swój adres odbioru Coinbase za pomocą pojedynczej transakcji. W przypadku portfela "Bread", najpierw importujesz fundusze do "Bread", a następnie będziesz mógł wysyłać fundusze do Coinbase (dwie transakcje.)

Twój papierowy portfel może zawierać dodatkową "darmową" kryptowalutę!

W zależności od tego, kiedy portfel papierowy został stworzony i dofinansowany, może on przechowywać inne kryptowaluty poza twoim Bitcoinem.  Jeśli twój paper wallet został dofinansowany Bitcoinem przed (styczniem 2018 r.), zostały do niego dodane inne cenne kryptowaluty inne niż Bitcoin, tj Bitcoin Cash, BTC Gold etc.

PAPER WALLET Wygenerujesz na tej stronie jednym kliknięciem myszki

20190127

po wygenerowaniu wydrukuj go, i przechowuj w bezpiecznym miejscu !

https://bitcoinpaperwallet.com/bitcoinpaperwallet/generate-wallet.html

© 24porady.blox.pl
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci